photo_2022-10-25_12-58-29

24.02 – цю страшну дату ми запам’ятаємо надовго. Особливо мелітопольці, куди війна прийшла у перші її хвилини: перший ракетний удар  було нанесено по аеродрому нашого міста, а 25.02 у місто зайшли окупаційні війська.

 «24.02 Щоденник війни» – саме книгу з такою назвою  напередодні річниці початку повномасштабної агресії рф проти мирної України, наукова бібліотека університету отримала в дар від автора Андрія Мероника.

Книга про війну, яка триває в ХХІ столітті в центрі Європи. Про те, чого ніхто не міг собі уявити. Ця книжка про таких самих людей, як кожен з нас, про наших із вами сучасників.

У першій її частині – невигадана історія про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни без власного на те бажання. Про те, як кожного з них «морозило» чи то від страху, чи то від холоду, коли десь поруч влучала ракета й лунав потужний вибух, який вибивав шибки та вмикав сигналізації.

Друга частина книги – одкровення та спогади, що містять розповіді та історії підприємців, лікарів, блогерів, артистів, зокрема, Tayanna, Roxolana, Даші Астаф’євої, зіркових пар Катерини Кухар та Олександра Стоянова, Дарії Ковтун і Євгена Хмари, Андрія Джеждули та інших свідомих українців, які щодня роблять свій внесок у майбутню перемогу – кожен на своєму фронті.

Книга Андрія Мероника «24.02» містить історії про те, як еволюціонує людина під час війни: від паралізуючого страху вибухів на початку до вивезення тіл людей із нещодавно окупованих територій наприкінці

Автор книги Андрій Мероник — український підприємець, математик і дослідник, волонтер, засновник Фундації шкільних стипендій. Письменницьку кар’єру розпочав у 2020 році з книги «Золотий Ґрааль криптовалютного трейдингу», що нероздільно пов’язана з розробкою скорингових систем, якою він займався професійно. А вже наступного року, у 2021-му, він презентував іншу за темою книгу «69 невдалих побачень» присвячену особливостям інтернет-спілкування.

«24.02» — благодійна книга Андрія Мероника. 100% отриманих від продажу коштів будуть перераховані у фонди United24, «Повернись живим» і «Благодійний фонд Сергія Притули».

Щиро дякуємо Андрію Меронику за подаровану книгу.