Наукова бібліотека традиційно проводить велику соціокультурну роботу, але під час карантину, на жаль, усе змінилось. Бібліотека вимушена була перейти до роботи online:  заходи – відео-презентації, віртуальні книжкові виставки, віртуальні тематичні подорожі тощо.

Навіть не зважаючи на це, бібліотека, яка завжди тісно співпрацює з кураторами груп, отримала схвальні відгуки. Приємно було чути, що наші online заходи під час віддаленого навчання, стали в нагоді студентам і кураторам.

Студенти, нарешті, повернулись до очного навчання і наукова бібліотека радо відгукнулась на запрошення кураторів провести спільні кураторські години.

«11 столиць України. Невідомі факти про відомі місця» – такою була тема кураторської години, яка пройшла у 44 ЕЕ групі, куратор – Марина Постнікова. Це був своєрідний історичний медіа-екскурс по різним містам України, які в різний час були столицями.

Захід пройшов у дружній атмосфері спілкування. Студенти з зацікавленням слухали  і ставили питання. Зрозуміло одне – живе спілкування – це головне в навчанні, пізнанні нового і цікавого.

Світлана Голодова,

завідуюча відділом НБ