Зображення1Днями ElarTSATU вийшов на новий рівень -16 тисяч публікацій у фондах репозитарію! Майже за рік фахівці наукової бібліотеки завантажили близько тисячі документів. На сьогодні у репозитарії накопичено 16015 документів, сформовано 22 колекції.

Репозитарій ТДАТУ є важливою складовою інформаційного простору університету та інструментом відкритої науки.

Інституційний Репозитарій має власний Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2524-0714, що означає міжнародне визнання університетського електронного архіву як інформаційного ресурсу та дає йому статус офіційного електронного видання.

ElarTSATU зареєстрований у національних і світових відкритих директоріях (НРАТ, НБУВ, ROAR, DuraspaceRegistry, ROARMAP, Citefactor, BASE), що надає змогу представляти наукову діяльність ТДАТУ не лише в нашій країні, але й далеко за її межами.

Електронний науковий архів Університету ElarTSATU сприяє зростанню популярності університету шляхом представлення його наукової продукції у глобальній інформаційній мережі, а також збільшення цитованості наукових публікацій, результатів досліджень співробітників та студентів університету

Наявність такого репозитарію суттєво впливає на світовий рейтинг інтернет-присутності ЗВО: репозитарій індексується в Google Scholar і Webometrics (індикатор OPENNESS).

За даними останнього рейтингу Webometrics, ТДАТУ посідає 22 позицію серед ЗВО України.

ElarTSATU є цифровим сховищем не тільки наукових публікацій  співробітників ТДАТУ, а й цифровим архівом історії університету. У колекції “Alma Mater” – історія та сьогодення» зібрані публікації щодо історії ЗВО, видатних особистостей і знаменних подій з життя університету з 1972 року.

Запрошуємо викладачів, науковців публікації за будь-які роки надсилати до наукової бібліотеки на e-maillib.nauka@tsatu.edu.ua для подальшого розміщення у ElarTSATU.

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА2