14 та 15 травня 2019 року фахівці наукової бібліотеки провели для науковців університету семінари з двох важливих і цікавих тем: зміни до бібліографічного опису посилань у наукових статтях та як обрати наукове видання для публікації, щоб не потрапити у «полон» хижацького.

14 травня присутні мали змогу послухати і побачити в презентації, які зміни вносить ДСТУ 8302:2015 в бібліографічний опис посилань, наскільки вони спрощують складання пристатейного списку в науковій статті. Тема  семінару була актуальною, питання від присутніх були різнопланові і торкались публікацій не лише у вітчизняних але й закордонних наукових виданнях. По закінченню заходу, всі бажаючі мали змогу отримати додаткові електронні матеріали щодо теми семінару.

Тема другого семінару, який відбувся 15 травня, також була не менш цікавою та пізнавальною. Як обрати видання для публікації, на що треба звернути особливу увагу при виборі, чи треба приставати на сумнівні пропозиції журналу, список «хижацьких» видань Джеффрі Білла і чи є там українські видання?  Присутні мали змогу на конкретних прикладах відслідкувати ознаки хижацького видання.

Наукова бібліотека дякує всім, хто прийшов до бібліотеки та знайшов час для спілкування в запропонованому форматі. Маємо надію, що проведений час був змістовним та корисним для присутніх.