Вже стало традицією кожного року у вересні проводити місячник першокурсника «Сходинки до знань». Його програма завжди насичена і різноманітна: екскурсії бібліотекою, презентація залу електронних ресурсів.

Для студентів І-ІІІ курсів, згідно з навчальними дисциплінами, видаються комплекти підручників на семестр.
Для розкриття фонду, його змісту, ресурсів, у науковій бібліотеці постійно організуються книжкові виставки, перегляди:
• Першокурснику! Знайомся та вивчай!
• Пишаймося! Знамениті випускники ТДАТУ
• Видання викладачів ТДАТУ тощо.
Для оволодіння навичками роботи з сервісами бібліотеки та формування практичних умінь фахівці бібліотеки проводять: заняття з формування інформаційно-цифрової компетентності студентів; раціонального пошуку інформації.
Бібліотека університету проводить велику кількість культурно-освітніх та пізнавально-інформаційних медіа заходів за 32 темами:
• Навчись легко вчитися
• Студентство: історія та сучасність
• ТДАТУ. Там, де плекають аграріїв
• Наші випускники: історія успіху
• Академічна доброчесність – запорука якості освіти тощо.

Запрошуємо кураторів груп і студентів до співпраці!

Чекаємо вас у бібліотеці! З нами навчатися легко!

Телефон для довідок: 44-03-31