434483394_929520249175645_7109406352578994627_n 434501866_930184842442519_933832429199708065_nЗ 9 по 13 квітня в Бібліотеці КПІ проходила ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення». Тема 2024 року «Стратегічне управління в умовах війни».

Програма конференції (доступна за посиланням), була насичена і цікава.

На конференцію зареєструвалося майже 400 учасників, з них 64 відвідали конференцію фізично, інші учасники підключалися з різних міст та країн.

Під час нашої благодійної лотереї ми зібрали понад 17 тисяч гривень на підтримку 12 бригади спеціального призначення «Азов».

Бібліотеки України 2025 – простори малих груп в умовах війни та концентратори талантів в контексті віднови України” – ключовий виступ від Ірини Соловей, стратегині соціальних інновацій, президентки ГО Garage Gang: тепла розмова про синергію, лідерський потенціал бібліотекарів, формулу успіху для бібліотек, еко-системні зв’язки, вміння довіряти своїй мудрості та користувачів бібліотек – наших дорогоцінних камінчиків.
Круглий стіл директорів українських бібліотек “Змінюйся і живи. Як бібліотеки долають виклики воєнного часу”
На круглому столі директори бібліотек з Києва, Львова, Харкова, Тернополя, Луганщини разом з модераторокою, директоркою креативної агенції Bickerstaff Веронікою Селегою, говорили про найбільші виклики під час війни, збереження команди та підтримку з боку влади.

Доповідь “Потенціал бібліотек в інформаційних війнах сучасності (за досвідом російсько-українського протистояння)” Ірини Передерій, завідувачки кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” та Руслана Гули, професора Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба (представлена пані Іриною), була присвячена формам та складникам сучасних інформаційних воєн та ролі бібліотек в цій боротьбі.

На заключній доповіді нашої конференції “Бібліотечна справа в Україні. Стратегічне бачення Української бібліотечної асоціації” президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй та виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація Ярослава Сошинська говорили про майбутнє українських бібліотек та бібліотечної галузі, важливість стратегічного мислення та здатність змінюватися.
Дякуємо за цей чудовий та зворушливий захід.