З великим сумом повідомляємо, що сьогодні, 31 серпня 2021 року на 71 році життя відійшов у вічність Мартинов Володимир Іванович. Колектив наукової бібліотеки сумує з приводу смерті колеги і приносить співчуття родині та близьким. Похорони відбудуться 02.09. за адресою вул. Мелітопольської дивізії буд. 3. Виїзд на кладовище о 10. 30.

Володимир Іванович віддав майже 40 років своїй улюбленій бібліотечній справі, зокрема у ТДАТУ – 28 років. У 1986 році він прийшов працювати бібліографом у бібліотеку МІМСГ, з 1994 року переведений на посаду завідувача сектором науково-технічної інформації. До 2014 року Володимир Іванович Мартинов плідно працював з науковцями університету, проводив семінари для викладачів та студентів, випускав бібліографічні покажчики.

Володимир Іванович був хорошим колегою, мудрим наставником, другом.

Вогонь життя несподівано згас….

Вічна пам’ять…