25 жовтня своє професійне свято День маркетолога відзначають творчі і креативні люди, без яких досить важко на сьогоднішній день уявити сферу ринкової економіки.

Маркетолог – це ключова фігура успішного бізнесу. Він знає, як створити бренд, правильно провести рекламну кампанію, вдосконалити товар та донести його суть і користь до споживача. Маркетолог – це стратег і тактик на ринковому полі бою.

На сьогоднішній день свято в Україні є неофіційним і відзначається фахівцями з маркетингу. Маркетолог – це фахівець ХХІ століття. Саме таких випускників – маркетологів, потрібних різним сферам і галузям економіки, готує кафедра маркетингу ТДАТУ. Кафедра маркетингу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ створена в 2002 році. Очолює кафедру д.е.н., професор Дар’я Легеза.

З нагоди свята читальний зал Наукової бібліотеки підготував віртуальну експрес-виставку, на якій експонуються посібники та часописи: «Маркетинг в Україні», «Маркетинг та держава». Також представлено навчальні видання науковців нашого університету Р.І. Олексенко «Філософія ринкових відносин»; «Логістика: практикум з плодоовочівництва» у складі авторського колективу Д.Г. Легеза, Т.В. Куліш, Ю.О. Власюк, В.О. Терновський; «Від ідеї до власної справи» у складі авторського колективу А.С. Коноваленко, Л.О. Болтянська, Д.М. Трачова, Т.В. Куліш та ін.; Д.Г. Легеза «Логістика»; «Аграрний маркетинг» за редакцією М.І. Лобанова.

Наукова бібліотека щиро вітає університетську спільноту з професійним святом – Днем маркетолога. Бажаємо великого натхнення, нових ідей, реалізації та втілення задуманого. Міцного здоров’я, постійного розвитку, кар’єрного росту, особистого щастя та здійснення бажань!

Наталя Ломейко,
провідний бібліотекар