Шановна Людмило Василівно!

Колектив наукової бібліотеки щиро вітає зі святом відданого друга, чудову, прекрасну людину! Нехай всі побажання, які пролунають сьогодні, обов’язково здійсняться. Гарного настрою та приємних сюрпризів в цей день та завжди! Хай доля посміхається в усіх справах та починаннях. З ювілеєм!

З нагоди ювілею д. е. н., професора Людмили Василівни Синяєвої, наукова бібліотека презентує біобібліографічний покажчик серії «Біобібліографістика провідних вчених ТДАТУ».
Біобібліографічний покажчик охоплює період авторських публікацій з 1994 до 2021 року включно.

Даний покажчик продовжує серію «Біобібліографістика провідних вчених ТДАТУ», яка започаткована в науковій бібліотеці університету в 2004 році і адресований в першу чергу студентам, аспірантам, науковцям, працівникам бібліотек.

Електронна версія покажчика представлена в інституційному репозитарії ТДАТУ elarTSATU.

Наталія Шульга
завідувачка сектором