З 8 листопада 2022 р. набуло чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 року № 943-р «Деякі питання Національного органу інтелектуальної власності», яким Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) визначено суб’єктом, що виконує функції НОІВ, та припинено виконання цих функцій Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Функцій НОІВ передані від  Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) до УКРНОІВІ.

Про всі подальші дії оперативно повідомлятимемо вам шляхом розміщення актуальної інформації на цьому ресурсі. Перепрошуємо за тимчасові незручності й робимо все можливе, щоб якнайшвидше перезавантажити сферу.

Сайт УКРНОІВІ