19 травня 2021 року відбувся День відкритих дверей у рамках проєкту «Агрокебети» в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в режимі онлайн.

З  вітальним словом  виступила координатор проєкту «Агрокебети» у ТДАТУ, проректор науково-дослідної роботи, професор кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки, Оксана ЄРЕМЕНКО. Оксана Анатоліївна закликала звернути увагу на гідну професію агронома у сучасному баченні проєкту «Агрокебети» та запросила приєднатися до дружньої «родини Агрокебетів» другого набору у 2021-2022 навчальному році.

Другим до слова запросили керівника освітнього проекту «Агрокебети», Анатолія Циркуна, який розповів про перспективи студентів, що приймають участь у новітній магістерській програмі з агрономії «Агрокебети».

Чому варто обрати програму «Агрокебети» – розповіли студенти І курсу магістерської програми, переможці конкурсу “Агрокебети Competition” Євгеній Пархоменко та Олег Калінін. Вони розповіли про своє прагнення потрапити до проєкту «Агрокебети», продемонстрували світлини з навчання студентів та поділилися враженнями від навчання.

Здобувач вищої освіти Віктор Тиховод продовжив розповідь про студентське життя у рамках програми «Агрокебети», про проходження виробничої практики в умовах ТОВ «АФ Ольвія» та співпрацю з ментором.

Про кроки до вступу до новітнього проєкту розповів  відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ Іван ЧИЖИКОВ. Він докладно пояснив яким чином підраховується прохідний бал та інші моменти з вступної компанії, що цікавили студентів.

До зустрічі також приєдналася координатор роботи з регіональними ЗВО програми «Агрокебети» Алла КРАВЧЕНКО. Алла Григорівна розповіла про тонкощі здачі єдиного вступного іспиту з англійської мови та на які моменти необхідно звернути увагу при  підготовці до іспиту.

В кінці зустрічі, яка виявилась дуже інформативною та мала великий інтерес серед абітурієнтів, координатор  проєкту «Агрокебети» у ТДАТУ Оксана ЄРЕМЕНКО подякувала за ефективно проведений День відкритих дверей всім учасникам та запросила вступати на магістерську програму «Агрокебети» спеціальності 201 «Агрономія» в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

4e92b62abdec4cdbeeed053ff1a3a1a3-0

4e92b62abdec4cdbeeed053ff1a3a1a3-1