21 травня 20 здобувачів вищої освіти магістерської програми «Агрокебети» разом з викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали на підприємство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Мелітопольська черешня». Візит відбувся в рамках гранту «Агрокебети-Схід» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

В програмі візиту був огляд інтенсивних садів черешні та інших плодових дерев, де основне місце приділяють науці. Адже господарство постійно досліджує різні умови формування врожаю «візитної картки Мелітопольського району», яка вже стала брендом – Мелітопольської черешні. Дослідивши усі фактори господарство впроваджує нові елементи технології вирощування і зберігання своєї продукції у виробництво.

Ознайомлення з роботою господарства провів директор ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня» Гринців Іван Іванович. Він розповів, що напрямками роботи господарства також є вирощування суниці, яка на даний час знаходиться у стадії дозрівання, винограду, ожини, груші, яблуні, айви, абрикосу, персику. Після ознайомлення з садами підприємства студенти разом із викладачами мали змогу потрапити до фруктосховища з інтенсивним повітряним охолодженням.

Екскурсія на підприємство виявилась насиченою та надзвичайно цікавою.

«Сьогодні, на екскурсії до підприємства ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня» нас зустрів директор підприємства, який залюбки продемонстрував сади таких культур, як: черешня, абрикос, виноград, суниця. Дуже цікаво було побувати в сховищі для зберігання вирощеної продукції, де витримують необхідні температуру та вологість повітря. Господарство та продукція відомі на всю Україну та світ. Дуже тішить, що такі підприємства розвивають наш край, та вирощують найсмачнішу черешню України.» – сказав здобувач вищої освіти магістерської програми «Агрокебети», Євгеній Пархоменко.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює щиру подяку директору та усім співробітникам підприємства ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня» за теплу зустріч, а керівництву проєкту «Агрокебети» та Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за можливість здійснення даного візиту.

Бажаємо ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня»  ефективних наукових впроваджень, подальшого економічного зростання, а також соковитих та смачних врожаїв на радість та здоров`я людям.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.