Дуальна форма здобуття освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного – це спосіб здобуття освіти здобувачами денної форми, що передбачає здобуття освіти, шляхом поєднання навчання осіб в університеті з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях, метою якої є підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти. Також дуальна форма навчання сприяє адаптації і закріпленню теоретичних знань на робочому місці в умовах виробництва, наближає до розуміння, яких саме компетентностей вимагає сучасний бізнес для того, щоб вносити зміни у навчальну програму, відповідаючи вимогам часу.

08.05.2024 на кафедрі рослинництва та плодоовочівництва відбулося засідання з приводу атестації здобувачів вищої освіти, що навчаються за дуальною формою. Студенти виступили з доповідями про виконану роботу, розповіли про знання і практичний досвід, який отримали під час роботи у господарствах, представили  фотозвіти у вигляді презентацій та атестаційні листи з господарств.

Результати атестації показали, що дуальна форма освіти в ТДАТУ забезпечує високий рівень теоретичних знань і спроможність їх застосування здобувачами вищої освіти на практиці в умовах сучасного виробництва.

кам photo_2024-05-09_09-04-39 photo_2024-05-09_09-04-20