21 лютого 2024 р. відбулися розширені засідання робочих груп освітньо-професійної програми “Агрономія” та «Садівництво та виноградарство» першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти. На засіданнях були присутні члени робочих груп, представники академічної спільноти, роботодавці та студентського активу.

Було проведено обговорення проєкту оновлених освітньо-професійних програм “Агрономія” та «Садівництво та виноградарство» першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстями 201-Агрономія та 203-садівництво, плодоовочівництво та виноградарство галузi знань 20-Аграрні науки та продовольство. Проекти представлено гарантами освітніх програм к.с.г.н. Алексеевою О.М. та к.с.г.н. Білоусовою З.В. У другому питанні були представлені результати громадського обговорення проєктів ОП. Також, відбулося обговорення результатів моніторингу опитування стейкхолдерів за 2023, 2024 р.р. щодо якості освітньої діяльності.

За результатами засідання вирішили:

1 Внести зміни до проєкту освітньо-професійної програми «Садівництво та виноградарство» та “Агрономія” першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю 203-садівництво, плодоовочівництво та виноградарство та 201-агрономія галузi знань 20-Аграрні науки та продовольство_з урахуванням пропозицій стейкхолдерів.

2. Внести зміни до проєктів ОПП «Садівництво та виноградарство» та “Агрономія” першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти , які схвалені робочою групою за результатами громадського обговорення.

3. Прийняти до уваги пропозиції та рекомендації при впровадженні ОП в 2024 році та представити проєкти освітньо-професійних програм «Садівництво та виноградарство» та “Агрономія” першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти на розгляд випускової кафедри.5 6