Метою державної атестації студента є визначення фактичної відповідності його підготовки вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики. Державна атестація здійснюється державною екзаменаційною комісією (ДЕК) після завершення навчання на певному освітньо-кваліфікаційному рівні. ДЕК оцінює рівень науково-теоретичної і практичної підготовки випускників, вирішує питання про здобуття певного освітнього рівня, присвоєння відповідної кваліфікації та видачу документа про вищу освіту.

В цьому році ДА у вигляді атестаційного екзамену відбувалася для спеціальності Агрономія з 19 по 22 червня та для спеціальності Садівництво та виноградарство 26 червня 2023 року.

Склад комісії з проведення атестаційного кваліфікаційного екзамену для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності «Агрономія»

Голова ЕК
ПАРАСОЧКА

Ірина Миколаївна

головний агроном фермерського господарства “Агро-МС”
Члени ЕК:
ПОКОПЦЕВА

Любов Анатолівна

БІЛОУСОВА

Зоя Володимирівна

ГЕРАСЬКО Тетяна Володимирівна к.с.-г.н., доцент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки;
ЯЦУХ

Олег Васильович

к.с.-г.н., доцент кафедри цивільної безпеки.
Секретар ЕК:
Онищенко

Ольга В’ячеславівна

асистент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки

Склад комісії з проведення атестаційного кваліфікаційного екзамену для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності «Садівництво та виноградарство»

Голова ЕК
ЛАСКАВИЙ

Володимир Миколайович

к.с.г.н., завідувач сектором виноградарства Інституту олійних культур НААН України;
Члени ЕК:
АЛЕКСЕЕВА

Ольга Миколаївна

БІЛОУСОВА

Зоя Володимирівна

ЯЦУХ

Олег Васильович

к.с.-г.н., доцент кафедри цивільної безпеки.
Секретар ЕК:
Онищенко

Ольга В’ячеславівна

асистент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки

Результати державної атестації за спеціальністю Агрономія: успішність – 100%, якість знань – 58%; за спеціальністю СВ: успішність – 100%, якість знань – 50%.

Голови комісій відзначили достатній та високий рівень володіння здобувачами теоретичних знань та їх можливість розкриття практичних питань пов’язаних з агровиробництвом в галуці.

Вітаємо всіх випускників бакалаврату з успішним проходженням державної атестації.

video1168140553.mp4_snapshot_03.00.000 video1168140553.mp4_snapshot_15.06.400 video1868299195.mp4_snapshot_00.03.273 video1868299195.mp4_snapshot_12.48.800