изображение_2023-07-05_132521574

З 3 по 7 липня 2023 року викладачі кафедри рослинництва та садівництва пройшли курс підвищення кваліфікації (30 годин) організований Інститутом землеробства НААН України.

В програмі курсів було представлено біля 30 тематичних доповіді, які охоплювали питання  екологічного стану грунтів, природних вод та рослинницької продукції в сільських населених пунктах, адаптивні технології вирощування сільськогосподарських культур, питання органічного землеробства та рослинництва, селекції культур, захисту рослин від хвороб та шкідників, впливу кліматичних умов на ведення господарства та зміну технологій тощо.

В рамках курсу підвищення кваліфікації  відбудувся семінар – Innovation Laboratories for Climate Actions (ILCA) для представників наукових установ, освітніх закладів, бізнесу, урядових та громадських організацій.

За результатами курсу підвищення кваліфікації видано електронні сертифікати.

Висловлюємо вдячність співробітникам Інституту емлеробства НААН України, спікерам за змістовність та актуальність курсів.

курс 1 курс