НПП кафедри РС приймають участь у серії заходів з підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

ГО «Прогресильні» – динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді. Об’єднуємо викладачів, студентів, науковців та офіційних осіб, щоб сприяти відкритому спілкуванню, професійному зростанню та відстоюванню їх прав.

Експертний комітет з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України – дорадчий орган при Міністерстві цифрової трансформації України. Комітет був створений 21.12.2019 (Наказ №28). Основне завдання комітету – підвищення конкурентноспроможності України у сфері Штучного Інтелекту.

У вітальних промовах на початку програми, Валерія Іонан -(заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції) та Дмитро Завгородній (заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації) наголосили на актуальності та важливості набуття навичок роботи в галузі цифрової трансформації освіти для викладачів ЗВО.

Тематика лекцій присвячена встановленню та розвитку штучного інтелекту, його використання в освіті, розробці освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту, використанню ШІ для створення візуального освітнього контенту та інше.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації, слухачі отримають  сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин).

авп пг пр2 пр3