На кафедрі рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки відбулась онлайн зустріч викладачів зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за ОПП “Агрономія”. Темою зустрічі, був моніторинг оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньо-професійної програми «АГРОНОМІЯ»

Мета дослідження – вивчення думок щодо рівня задоволеності якістю підготовки та навчання здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та відповідності освітньо-професійної програми «Агрономія» їх запитам та потребам.

Метод дослідження – анонімне електронне анкетування за спеціально розробленим інструментарієм (Google Форм), розміщеним на офіційному web-сайті Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Студентами були висловлені пропозиції та поради, щодо вдосконалення освітнього процесу та освітніх програм. За результатами обговорення сформовано звіт з висновками, де пропозиції враховані.

photo_2023-11-22_11-09-31

photo_2023-11-22_11-02-14