22 листопада 2023 року відбулась зустріч викладачів кафедри рослинництва та садівництва імені проф. В.В. Калитки зі студентами, для обговорення результатів моніторингу оцінювання якості освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Садівництво та виноградарство».

Мета дослідження – вивчення думок щодо рівня задоволеності здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти якістю освітнього процесу за освітньо-професійною програмою «Садівництво та виноградарство».

Метод дослідження – анонімне електронне анкетування за спеціально розробленим інструментарієм (Google Форм), розміщеним на офіційному web-сайті Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  (ТДАТУ).

Студетами були висловлені пропозиції та поради, щодо вдосконалення освітнього процесу та освітніх програм. За результатами обговорення сформовано звіт з пропозиціями та порадами.

photo_2023-11-22_11-15-55

photo_2023-11-22_10-53-53