Сьогодні 29.11.2023 року відбулася атестація студентів що навчаються за дуальною формою. Атестація проходила в онлайн-режимі на платформі Zoom. На зустрічі були присутні завідувач кафедрою Максим Колесніков, куратори дуального навчання, а також запрошені наставники від виробництва, представники деканату АТЕ. Студенти представили свої звіти у вигляді презентацій, відповіли на усі запитання присутніх. Також обговорили переваги та недоліки дуальної форми навчання з точки зору студентів. Студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки. Наприкінці заходу були підведені підсумки, обговорені пропозиції та зауваження, запропоновані рекомендації до покращення процесу навчання в університеті за дуальною формою. Атестація пройшла успішно, всі звітуючі отримали високі бали.

photo_2023-11-30_09-57-15 photo_2023-11-30_09-57-06 Рисунок1 1