12.02.2024 відбулася онлайн-зустріч гаранту освітньої програми д.с.-г.н., доцентом Іриною Бандурою, завідувача кафедрою рослинництва імені професора В.В.Калитки доц. Максимом Колесніковим, доц. Любов’ю Покопцевою та іншими членами робочої групи зі здобувачами вищої освіти освітньої програми Агрономія ОР Магістр щодо підвищення якості за освітньою програмою Агрономія ОП другого магістерського рівня та дотримання академічної доброчесності.

Під час зустрічі до здобувачів були доведені результати опитувань за 1 семестр 2023-2024 н.р. щодо якості освітньої програми, освітнього процесу та академічної доброчесності. Зі студентами провели обговорення критеріїв оцінювання, які отримали низькі відсотки якості та пропозиції щодо їх виправлення.

Здобувачам вкотре нагадали, про можливість вільно вибирати дисципліни поза межами своєї спеціальності; ознайомили з порядком оскарження процедури проведення контрольних заходів; з інструментами протидії порушенням академічної доброчесності; довели правила та процедури надання пропозицій та розгляду скарг від здобувачів; проінформували про долучення до безпосередньої участі здобувачів щодо надання пропозицій для покращення освітнього процесу.

Здобувачів проінформовано, що на сайті університету можна ознайомитися з низкою документів, в тому числі які поширюються на наукові та навчально-методичні праці учасників освітнього процесу, курсові роботи (проекти), кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти:

– Статут університету;

– Кодекс честі ТДАТУ;

– Стратегія розвитку ТДАТУ на 2019-2029 роки;

– Антикорупційна програма ТДАТУ;

– Положення про систему внутрішнього забезпечення якості освіти;

– Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату серед здобувачів вищої освіти в ТДАТУ;

– накази Міністерства освіти і науки України, ректора університету про боротьбу з корупцією тощо.

За результатами обговорень було отримано рекомендації від здобувачів та сформовано висновки.