13 лютого 2024 року викладачі кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В.Калитки і магістри спеціальності Агрономія проєкту Агрокебети Таврійського державного агротехнологічного університету зустрілися з ідеологом проєкту «Агрокебети» — Алексом Ліссітсею, CEO ІМК. Тема зустрічі «Україна на шляху до ЄС: спільна аграрна політика або хіба ревуть євроволи як ясла повні».
Обговорення розпочалося з історії аграрної політики Європейського союзу. Алекс розповів про Європейську зелену угоду,  про її переваги і революційні заходи, про її інвестиційний план, загальний бюджет і дотації країнам ЄС, про стратегії біорізноманіття та розкрив багато інших цікавих проблемних питань.
Під час зустрічі здобувачі вищої освіти задавали багато питань, на які отримували вичерпні відповіді від Алексу.

Колектив кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В.Калитки та здобувачі спеціальності Агрономія висловлює слова подяки Алексу  і колективу проєкту Агрокебети за плідну співпрацю.