15 лютого 2024 р. відбулося розширене засідання робочої групи освітньо-професійної програми “Агрономія” другого (магістерського) рiвня вищої освiти. На засіданнях були присутні члени робочих груп, представники академічної спільноти, роботодавці та студентського активу.

Під час засідання відбулося обговорення проєкту оновленої освітньо-професійної програми “Агрономія” другого (магістерського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю 201-Агрономія галузi знань 20-Аграрні науки та продовольство. Проєкт представила гарант освітньої програми д.с.г.н. Бандура І.І. Під час засідання також були представлені результати громадського обговорення проєкту ОП та обговорили результати моніторингу опитування стейкхолдерів за 2023, 2024 р.р. щодо якості освітньої діяльності.

За результатами засідання вирішили:

1. Внести зміни до проєкту освітньо-професійної програми « “Агрономія” другого (магістерського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю 201-агрономія галузi знань 20-Аграрні науки та продовольство_з урахуванням пропозицій стейкхолдерів.

1. Внести зміни до проєкту ОПП “Агрономія” другого (магістерського) рiвня вищої освiти, які схвалені робочою групою за результатами громадського обговорення.
  2. Прийняти до уваги пропозиції та рекомендації при впровадженні ОП в 2024 році та представити проєкт освітньо-професійної програми. “Агрономія” другого (магістерського) рiвня вищої освiти на розгляд випускової кафедри.