зображення_viber_2024-03-27_09-41-17-987

В рамках роботи Вищої школи педмайстерності ТДАТУ, 4 квітня кафедрою рослинництва та садівництва була організована лекція гостьового професора. Спікером була запрошена доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технологій у рослинництві Поліського національного університету (м. Житомир) – Мойсієнко Віра Василівна з доповіддю на тему «ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ У ПЛОДОВИХ І БОТАНІЧНИХ САДАХ».

Слухачам, серед яких були викладачі університету та студенти спеціальностей “Агрономія” і “Садівництво та виноградарство”, було представлено цікавий матеріал щодо застосування лікарських рослин у створенні ботанічних садів, декоративного озеленення ландшафтів. Спікер розповіла про цілющі властивості деяких представників лікарських рослин та особливості їх вирощування.

Після доповіді відбулася дискусія в форматі “питання – відповідь”.

Висловлюємо слова щірої вдячності  Мойсієнко Вірі Василівні за чудову лекцію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.