Зміни у освітньому процесі, що були зумовлені пандемією, стали серйозним випробуванням для всіх учасників, а саме – освітян та здобувачів вищої освіти. Перехід на дистанційне навчання не є заміною очного, але застосування його у змішаному навчанні має багато переваг. Студенти новітнього магістерського проекту Агрокебети Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 21 вересня мають змогу відвідувати лекції у режимі онлайн провідних науковців та фахівців з усієї України.

Розпочали ці лекції представники професорсько-викладацького складу Національного університету біоресурсів та природокористування України. Після лекцій завідувача кафедри рослинництва НУБіП, професора, д.с.-г.н. Каленської Світлани Михайлівни, студенти на заняттях не тільки розібрали цей матеріал, а і на практиці його закріпили. Через відсутність деяких студентів (з поважної причини) професор кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки ТДАТУ, д.с-г.н. Єременко О.А. та доцент, к.с.-г.н Тодорова Л.В. застосовували програму ZOOM для повноцінної роботи студентів як в аудиторії, так і за її межами.

Усі учасники проекту Агрокебети ТДАТУ вдячні лекторам та Українському клубу аграрного бізнесу за можливість участі у цікавих вебінарах та підвищенні педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу ТДАТУ.

IMG-6443

IMG-6437