15 лютого 2019 року на кафедрі рослинництва імені професора В.В.Калитки пройшов день відкритих дверей. Серед гостей були присутні  учні 10-11 класів Спаської, Яснівської ЗОШ та КЗ ЗСО «Успіх»
В рамках заходу майбутніх абітурієнтів привітали декан факультету АТЕ Іванова І.Є. і керівник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т., яка  проінформувала про особливості вступної компанії до ЗВО у 2019 році. З привітальним словом до гостей звернулись ректор ТДАТУ Кюрчев В.М. та проректор з науково-педагогічної  роботи Ломейко О.П. Про студентське життя університету розповіли студентки факультету АТЕ Гончаренко Єлизавета, Дмитрик Анастасія та Овечко Катерина.

IMG_20190215_100129

IMG_20190215_102645

IMG_20190215_100317

При проведенні екскурсії д.т.н., професор, завідувач кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології» Панченко А.І. та к.т.н.,доцент Болтянський О.В. ознайомили майбутніх абітурієнтів з новітнім оснащенням  кафедри та показали програми за допомогою яких студенти створюють моделі та анімаційні фільми, що імітують роботу вузлів гідромашин та агрегатів. Д.т.н., завідувач кафедри «Сільськогосподарські машини» Караєв О.Г. розповів про співпрацю з компанією «Ельворті», яка є провідним виробником сільськогосподарської техніки в Україні.  Доцент кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф.Ф.Ю. Ялпачика» Верхоланцева В.О. провела екскурсію лабораторіями кафедри та пригостила гостей найсвіжішими пончиками власного виробництва. Гості також мали можливість побачити лабораторії, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи і інших кафедр.

IMG_20190215_111134

IMG_20190215_111604

IMG_20190215_112806

У шостому навчальному корпусі к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С. розкрила секрети технології вирощування грибів роду глива та продемонструвала лабораторію з мікробіологічних досліджень.
Асистент, майстер виробничого навчання кафедри технічного сервісу та систем в АПК Григоренко С. М. розповів та показав лабораторію з вирощування перепілок, асистент кафедри рослинництва ім. Калитки В. В. – Федосова А.О. ознайомила з роботою лабораторії моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва. В холі корпусу учні ознайомились з колекцією ґрунтів Південного Степу України.

IMG_20190215_115315

IMG_20190215_121818

IMG_20190215_123033

Школярі відвідали лабораторію “Навчальне кафе”, в якій їх гостинно зустріла зав. кафедрою харчових технологій та готельно-ресторанної справи проф. Прісс О.П., а студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» пригостили солодкими сюрпризами, що приготували власноруч.

IMG_20190215_130019

Потім гості отримали запрошення на обід до студентської їдальні.
Зустріч з майбутніми абітурієнтами закінчилася  фотографуванням на інсталяції у дворі університету «Я люблю ТДАТУ».

IMG_20190215_124124

Гості залишилися задоволені екскурсією та отримали чудовий настрій.
За проведення заходу кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки висловлює вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору Кюрчеву В.М., голові профкому, к.с.г. наук, доцент  Андрущенко М. В., начальнику відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Безбородих Т.М., першому заступнику голови Новобогданівської сільської ради Старценко С.В. та директорам шкіл. Особлива подяка керівництву компанії DANKEN в особі директора Куценко Є. М. за надану високоолеїнову соняшникову олію для виготовлення пончиків, а також Шереметі І. В. за надання автотранспорту.
Чекаємо усіх випускників, бажаючих отримати якісну вищу освіту!