В рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» студенти 1 курсу спеціальності «Садівництво і виноградарство» та «Агрономія» відвідали наукова установу в складі Інституту садівництва НААН, що спеціалізується на селекції та технологіях вирощування плодових культур в умовах Південного Степу України. Студенти відвідали музей та ознайомились з історією та основними напрямками наукової та господарської діяльності Мелітопольської дослідної станції садівництва імені М. Ф. Сидоренка ІС НААН:
– селекція, інтродукція і сортовивчення плодових культур;
– розробка інтенсивних ресурсозберігаючих технологій вирощування високоякісного посадкового матеріалу;
– модифікація існуючих та розробка нових технологій вирощування насіннячкових і кісточкових культур в умовах зрошення;
– удосконалення існуючих та розробка нових комплексних технологій і технічних засобів зрошення плодових насаджень;
– розробка зональних систем інтегрованого захисту плодових культур від шкідників і хвороб;
– розробка організаційно-економічного механізму формування та функціонування регіонального ринку продукції садівництва;
– виробництво плодів і садивного матеріалу нових районованих сортів селекції дослідної станції та реалізація їх підприємствам та приватним особам.

IMG-c410286da0b7876356c945fe0cf57ba7-V