27 і 28 лютого 2023 року у ТДАТУ на базі кафедри рослинництва і садівництва імені професора В.В. Калитки був проведений державний атестаційний кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр» спеціальності «Агрономія» факультету агротехнологій і екології.

Наказом ректора ТДАТУ професором Кюрчевим С.В. головою екзаменаційної комісії призначена д.с.-г.н., доцент, декан факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету ДРОБІТЬКО А.В.

Члени ЕК: к.с.-г.н., доцент, в.о. завідувача кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки Колесніков М.О., к.с.-г.н., доцент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки Покопцева Л.А., к.с.-г.н., доцент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки Білоусова З.В., к.с.-г.н., доцент кафедри цивільної безпеки Яцух О.В.

Секретар ЕК: асистент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки Онищенко О.В.

Під час проведення атестаційного екзамену комісія перевіряла теоретичну і практичну підготовку здобувачів вищої освіти. Здобувачі добре продемонстрували знання за спеціальністю, навички практичного застосування теоретичних знань, що були отримані під час навчання. Також студенти показали свою спроможність вирішення поставлених перед ними методичних і практичних завдань.

Вітаємо магістрів-випускників спеціальності Агрономія з успішним складанням атестаційного кваліфікаційного екзамену!