28.02.2023 відбулася організаційно-інформативна зустріч керівників проєкту Агрокебети з усіма зацікавленими студентами, які пов’язують свою майбутню професійну діяльність з агросектором.

З цікавою доповіддю виступив керівник проєкту «Агрокебети» Анатолій ЦИРКУН. До роботи також долучилася координатор роботи з регіональними ЗВО Алла КРАВЧЕНКО.

Проект передбачає практичні вебінари з менторами, підготовку до працевлаштування й орієнтацію на ринку праці в агросфері з урахуванням сучасних умов, а також практичний курс агропідприємництва.

За результатами курсу учасники отримають сертифікат.

Проєкт Агрокебети PRO запрошує приєднатися до телеграм-канату, де будуть висвітлюватися всі новини щодо проєкту:

815b075d4312d8a443bf940888793800-2

Під час конференції були доведені вимоги щодо отримання фандрейзингових стипендій успішними студентами проєкту Агрокебети.

22

За результатами І семестру 2022-2023 н.р. дану стипендію отримали двоє здобувачів програми Агрокебети від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: Дубяга Володимир і Рагулін Олексій. Вітаємо хлопців з отриманням стипендії. Бажаємо подальших успіхів, терпіння і наснаги!