22 листопада науково-педагогічні працівники кафедри рослинництва та садівництва зустрілися з директором Інституту підвищення кваліфікації, д.е.н., Коноваленко Анастасією.

Професійний розвиток науково-педагогічних працівників Університету передбачає постійну самоосвіту, участь у освітніх програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання з метою набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для здійснення професійної діяльності.

В ході зустрічі директорка ІПК розповіла про основні нормативні документи які регламентують професійний розвиток НПП, про Індивідуальну траєкторію професійного розвитку та змістовну його частину, яку визначає  сам науково-педагогічний працівник. Згідно із запропонованою стратегією спільно із завідувачем кафедри, гарантами освітніх програм, деканом факультету погоджуються напрями та зміст  професійного розвитку НПП та з урахуванням навчальних дисциплін, освітніх програм, які забезпечує НПП. Науково-педагогічні працівники, з урахуванням результатів самооцінки компетентностей і професійних потреб, змісту власної викладацької діяльності та/або посадових обов’язків, самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів підвищення кваліфікації.

Тематика професійного зростання НПП, форм і методів підвищення кваліфікації та стажування викликала великий інтерес у аудиторії.

photo_2023-11-23_09-30-27 photo_2023-11-23_09-30-31 photo_2023-11-23_09-30-38