2 березня 2016 р. на кураторській годині відбулася зустріч студентів спеціальностей «Агрономія» та «Охорона праці» з представниками компанії «Піонер» (Pioneer Hi-Bred International, Inc.), яка є підрозділом однієї з масштабніших хімічних компаній світу – «DuPont».

Представники компанії Костянтин Антонов та Любов Мирна ознайомили наших студентів з історією виникнення компаній та напрямками їх діяльності. Компанія «Pioneer» – лідер на насіннєвому ринку не тільки України, а й у світі, спеціалізується на виведенні нових сортів кукурудзи, соняшнику, сорго, сої та деяких інших сільськогосподарських культур. Цей напрямок є дуже актуальним у наш час, тому студенти із зацікавленістю слідкували за ходом презентації.

Агроном компанії Єгор Григоришин ознайомив молодь із сучасними етапами селекції кукурудзи. Наші студенти жваво підтримували дискусію з агрономом та задавали багато питань, за що були нагороджені подарунками.

Представники зауважили, що метою даної презентації є не тільки ознайомлення з відомим брендом, а й пошук талановитої молоді для подальшого працевлаштування. Нашим студентам було запропоновано спробувати свої сили на базі компанії «Pioneer».

Спілкування представників компанії «Pioneer» з керівництвом факультету АТЕ дало змогу сформувати плани співпраці на майбутнє. Друга зустріч-співбесіда зі студентами факультету відбудеться наприкінці березня. Координатор проекту Любов Мирна, як представник роботодавців, виявила бажання більш детально провести професійне спілкування на другій зустрічі з нашими студентами – агрономами.

Голова профорієнтаційного сектору

факультету АТЕ Бурдіна І.О.

x2vpn1yyiwi-417x278 atnohtvxoug-441x294