22 та 23 березня 2016 року для студентів спеціальності «Агрономія» ТДАТУ було організовано День практичної підготовки в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та співпраці з Таврійським державним агротехнологічним університетом.

Студенти та викладачі з метою отримання практичного досвіду сільськогосподарського виробництва відвідали чотири господарства різної форми власності Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, а саме:

1. ОСГ Бізяєва В.Н., де ознайомились з особливостями технологій вирощування винограду в плівкових теплицях у с. Благовіщенка.
  2. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Золота Долина», оглянули тепличний комплекс у с. Водяне.
  3. Демонстраційні теплиці кампаній «Yuksel Seeds» у м. Кам’янка-Дніпровська. Було відвідано промислові та експериментальні насадження овочевими культурами кампаній «Yuksel Seeds» в закритому ґрунті.
  4. Приватне підприємство Гойко Ю. Знайомство з технологією вирощування томатів у закритому ґрунті

20160323_132807

20160323_132756