29 листопада 2022 р. кафедра рослинництва та садівництва сумісно з міжнародним відділом ТДАТУ продовжили серію відкритих лекцій від европейських науковців. На цей раз гостем факультету став Ян Хеятко, PhD, асоційований професор, провідний науковець Центру Менделя з протеоміки та геноміки рослин при Національному центрі біомолекулярних досліджень Університету Масаріка (Брно, Чехія).

На зустріч зібралися здобувачі вищої освіти спеціальностей «Агрономія», «Садівництво та виноградарство» та викладачі кафедри рослинництва та садівництва, яким була представлена лекція на тему: « Розмноження рослин».

В ході лекції доповідач розповів про особливості формування генеративних органів рослин, їх будову на функціональність, про процес подвійного запліднення та його регуляція генетичними структурами рослинних організмів. В кінці лекції Ян Хеятко відповів на запитання студентів та викладачів кафедри.

Висловлюємо подяку пану Яну Хеятко за цікаву та інформативну лекцію, яка допоможе студентам в засвоєнні матеріалу з таких дисциплін як: Біохімія та фізіологія рослин, Фізіологія рослин, Генетика та селекція, Ботаніка. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

emailjan.hejatko@ceitec.muni.cz

webwww.ceitec.eu | https://www.ceitec.eu/functional-genomics-and-proteomics-of-plants-jan-hejatko/rg46

хо хо1 Screenshot_20221129-162721 Screenshot_20221129-162306 Screenshot_20221129-162404 Screenshot_20221129-155350

Кафедра рослинництва та садівництва, доц. Максим Колесніков Міжнародний відділ, доц. Вікторія Лемещенко-Лагода