Протягом грудня 2020 року, за підтримки Українського клубу аграрного бізнесу проходив конкурс проєктів “Агрокебети Competition” серед учасників програми Агрокебети між 6 аграрними закладами вищої освіти. Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного виступили дві команди: Green Choiсe (Калінін Олег, Пархоменко Євген та Івченко Анастасія) та DEBI-CREDIT (Марцун Володимир та Турчак Дмитро). Усього у конкурсі прийняли участь 13 команд.

Сьогодні на урочистому оголошені переможців конкурсу, члени журі відмітили високий рівень проєктів усіх учасників. Команда Green Choiсe отримала І місце та була нагороджена грошовою премією. Ідея проєкту від команди DEBI-CREDIT була відмічена членами журі за оригінальність. Ректорат університету ТДАТУ, деканат факультету Агротехнологій та екології, професорсько-викладацький склад кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки та особливо координатор проєкту Агрокебети у ТДАТУ Єременко О.А. щиро вітає переможців з перемогою!

Бажаємо ніколи не зупинятися, рухатися тільки в перед, отримувати нові знання та досвід, мріяти та вірити у свої сили!