18 грудня у рамках проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії було здійснено робочу поїздку до шкіл підшефного Веселівського району Запорізької області. Зустріч з випускниками Веселівської районної різнопрофільної гімназії, Веселівських ЗОШ №1 та №2 показала жваву зацікавленість випускників у своєму майбутньому та потребу у правильному виборі професії.

Окрім активізації рівня обізнаності випускників з освітніми послугами нашого ЗВО метою спілкування також було залучення потенційних абітурієнтів до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ для вступників на основі ПЗСО. Більшість школярів виявила зацікавленість та готовність взяти участь у олімпіаді з «Української мови та літератури», оскільки незалежно від обраної спеціальності кожен буде здавати цей предмет ЗНО, а також під час ДПА.

Завдяки участі у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти одинадцятикласники мають можливість суттєво покращити свій рейтинг при вступі до ТДАТУ, а також значно підвищує шанс абітурієнта вступити на місце державного замовлення.

Бажаємо усім вступникам високих результатів на олімпіаді і чекаємо на них в нашому університеті!

За матеріалами

ст.викл. кафедри ПВБ