image2

Агрокебети – новітня удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів вищої освіти.

12 червня 2020 року в рамках впровадження сучасної магістерської програми Агрокебети (на базі ОПП Агрономія) у регіональних університетах було проведено круглий стіл на тему “Обговорення структури навчального плану з підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю Агрономія (ОПП Агрокебети) (он-лайн – ZOOM). Серед учасників цього заходу були представники від Національного університету біоресурсів та природокористування України, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Вінницького національного аграрного університету, Луганського національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Херсонського державного аграрного університету та Українського клубу аграрного бізнесу (UCAB).

Метою програми “Агрокебети” є забезпечення українських аграрних компаній висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваними робочими місцями відразу після отримання диплома. Тому, формування навчального плану відбувається науковцями різних аграрних університетів сумісно з представниками від виробництва. Основний фокус освітньої програми – це формування фахової компетентності у процесі навчання щодо вміння розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми у галузі професійної діяльності із застосуванням певних теорій та методів агрономії та адміністративного менеджменту.

Під час зустрічі було вирішено створити робочі групи з написання типових програм з основних дисциплін та розробити робочі навчальні плани з урахуванням можливостей сумісного проведення занять між усіма ЗВО (які приймають участь у проєкті Агрокебети) фахівцями від наукової спільноти та агробізнесу як України, так і  зарубіжжя.

Дякуємо колегам за активну участь у нараді! Сподіваємося на плідну співпрацю!

image3