Представники трьох кафедр: «Рослинництва імені професора В.В. Калитки», «Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії» та «Машиновикористання в землеробстві» 28 липня 2021 року відвідали захід «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР», що відбувся в Агро-Регіоні під Києвом.

Під час демопоказів викладачі ознайомилися з роботою зернозбиральних комбайнів, сівалок та посівних комплексів, розкидачів мінеральних добрив, самохідних та причіпних обприскувачів, агродронів, агрегатів Strip-till, глибокорозпушувачів, плугів, дискових борон, дисколапових агрегатів. Крім того, прослухали тренінг від компанії «АГРО КМР» та мали змогу поспілкуватися та ознайомитися з новинками та досягненнями більше, ніж 60 компаній, що працюють в аграрній галузі. Всі учасники заходу залишились надзвичайно задоволеними, а також отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Викладачі, що приймали участь у заході, та Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного дуже вдячні керівництву проєкту «Агрокебети-Схід», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за надану можливість з підвищення кваліфікації. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Image-1 (1)

Image-1 (2)

Image-1 (3)

Image-1