30.10.2019 р. магістри другого року навчання факультету АТЕ зустрілися з начальником відділу зв’язку з виробництвом В.А. Сінгаєвським. Тема зустрічі – «Працевлаштування випускників після закінчення навчання в ТДАТУ імені Дмитра Моторного”. Віктор Антонович ознайомив слухачів з роботою відділу, запропонував допомогу відділу у працевлаштуванні випускникам, яким потрібна допомога у пошуку першого робочого місця, роз’яснив, які документи потрібні щодо працевлаштування при закінченні ВНЗ.

Також зробив наголос, що серед актуальних завдань розвитку й забезпечення ефективного функціонування закладу вищої освіти  важливим є напрямок удосконалення роботи у сфері працевлаштування випускників. Розповів про вимоги нового керівництва МОН, нового Закону «Про вищу освіту»  та  сучасного ринку праці. Після цього Віктор Антонович відповів на всі запитання студентів, які їх цікавили.