Вже другий рік поспіль за ініціативи голови Правління Федерації органічного руху України Євгена Милованова проводиться науково-практична конференція. Вона направлена на поширення і впровадження органічного ведення сільського господарства в Україні.  Науковий захід представляв собою виступи високопосадових осіб,науковців,корифеїв рослинництва,тваринництва,кормовиробництва,права,економіки та інших галузей,що тісно пов’язані з сільським господарством.  Від кафедри ПВБ ТДАТУ імені Дмитра Моторного взяли участь к.с.-г.н., доцент Іванова І.Є.,.к.с.-г.н.. доцент Герасько Т.В. та студентка 41-АГ групи Заболоцька А.В. Місце проведення конференції, як і в минулому році – НМЦ “Агроосвіта” у м. Києві. Герасько Т.В. та Заболоцька А.В. представили тези до збірнику конференції на тему “ВПЛИВ ІНОКУЛЯЦІЇ СИМБІОТИЧНИМИ ГРИБАМИ НА ПОКАЗНИКИ ПРОДУКТИВНОСТІ ЧЕРЕШНІ В УМОВАХ ЗАЛУЖЕННЯ ПРИРОДНИМИ ТРАВАМИ ТА ГІСОПОМ ЛІКАРСЬКИМ”. Також було заслухано виробничий досвід провідних фермерів органічної продукції,здебільшого зони Лісостепу. Учасники мали змогу поспілкуватися у довільний формі,запитати у спікерів деякі моменти доповідей та отримати грамотні аргументи від досвідчених освітян.
IMG-1a09bfe993e1aea13207a6f81c8f0304-V
IMG-ae0459095e8cb9407f8bfc3ada22be8d-VIMG-56633045962a8c1616b6b351bfadbbec-V
За матеріалами к.с.-г.н.. доцента Герасько Т.В. та студентки 41-АГ групи Заболоцької А.В.