До Таврійського державного агротехнологічного університету (20.03.2018 р.) завітали ізраїльські спеціалісти, Асса Линн (консультант з садівництва консультаційного центру при Міністерстві сільського господарства Ізраїлю) та Борис Бордман (державний референт Міністерства сільського господарства Ізраїлю з механізації та технологій). Студентів спеціальностей «Агрономія» та «Садівництво та виноградарство» ознайомили з сучасними технологіями догляду за садом, використанням регуляторів росту, системами позакореневих обробіток фруктових садів та виноградників. Після лекцій, викладачі кафедр «Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії» і «Рослинництво» мали можливість поспілкуватися з консультантами та отримати відповіді на запитання та рекомендації щодо вирощування ягідних, плодових культур. Дякуємо проекту UHBDP за надану можливість.

IMG-20180323-WA0003 IMG-20180323-WA0002

Інформаційний супровід: доц. Колесніков М.О.