15 червня до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з робочим візитом завітали керівник проєкту «Агрокебети» Анатолій Циркун, маркетолог проєкту «Агрокебети» Дар`я Чорна та PR-менеджер Дмитро Чепур.

Основною метою візиту було забезпечення перевірки проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти магістерської програми «Агрокебети-Схід».

У ході візиту гості поспілкувалися з координатором проєкту «Агрокебети-Схід», доктором с.-г.н., професором, проректором з наукової роботи Оксаною Анатоліївною Єременко, обмінялися пропозиціями та побажаннями щодо подальшої реалізації програми в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Гості відвідали теплицю і лабораторію моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва, де їх ознайомили з технічним оснащенням та розповіли про можливості для здобувачів вищої освіти виконувати наукові дослідження.

Протягом дня представники проєкту вирушили до господарств ТОВ «АПК Істок» та ФГ «Таврія-Скіф», де проходять 6-ти місячну практичну підготовку здобувачі вищої освіти магістерського проєкту «Агрокебети-Схід» Іванча Артем, Медведєв Андрій, Борисенко Роман та Зіняк Олександр. Студенти, що знаходились на своїх робочих місцях, звітували про свої успіхи, досягнення, наробки до дипломних проєктів, відповідали на питання гостей та висловлювали побажання проєкту.  Ментори в свою чергу провели цікаві екскурсії підприємствами та розповіли про свої враження від проєкту «Агрокебети-Схід».

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює щиру подяку менторам від підприємств ТОВ «АПК Істок» Михайлу Петровичу Ткачуку та ФГ «Таврія-Скіф» Олегу Анатолійовичу Каліману за натхненне керівництво здобувачами вищої освіти та привітну зустріч.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

P1580449-1