Вітаємо з перемогою здобувачів факультету «Агротехнологій та екології ТДАТУ» – учасників конкурсу “МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0” для освітніх закладів!
У березні 2024 року факультет “Агротехнологій та екології” взяв участь і здобув шосте місце у конкурсі:
“Мотивація нескорених 2.0” в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні».
Мета конкурсу полягала у сприяннірозвитку талановитої молоді та підтримці освітніх закладів, а також у наданні допомоги просуванню під час кампанії залучення абітурієнтів.
Спонсором цього конкурсу виступала SMM-агенція “100pidpysnykiv”
До участі були запрошені команди освітян з освітніх закладів
вищої,
професійно-технічної
та фахової передвищої освіти.
Взяли участь у створені профорієнтаційного матеріалу: Чернишова Поліна, Буркот Олександра студентки 4 курсу спеціальності “Геодезія та землеустрій” та випускник спеціальності “Агрономія” Токарєв Олександр.
Для участі у конкурсі командам необхідно було підготувати креативну конкурсну роботу у форматі відеоролика або презентації, яка ілюструватиме сильні сторони освітнього закладу (або факультету, кафедри, наукового гуртка) та розмістити на сайті закладу, вказавши що даний проєкт підготовлений в межах соціального проєкту.
Переможці освітніх закладів нагороджені спеціальними призами у формі “наборів медійника”, які включають у себе наступне обладнання:
веб-камера,
освітлення,
штатив,
монопод,
бездротові навушники.
Конкурс проходив у такому порядку:
Обов’язкова реєстрація на участь у конкурсі (та вказати перелік учасників в команді – для підготовки сертифікатів участі у проєкті)
Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
Вибір 5ти кращих робіт в кожній тематиці.
Презентація-захист відібраних робіт перед членами незалежного журі.
Заявки на участь приймалися з 20 березня по 25 травня.
Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо нових творчих ідей, цікавих рішень та впевненості у досягненні мети!