30 вересня українська спільнота, усі шанувальники книги святкують Всеукраїнський день бібліотек. Наукова бібліотека приєднується до привітань своїм колегам. Це гарний привід нагадати кожному громадянину, владі, бізнесу – наскільки важливі бібліотеки для розвитку освіти, науки, саморозвитку особистості як у нашому університеті, так і в усьому суспільстві.

Кожен бібліотекар переконаний, що саме бібліотеки активно сприяють цьому. Саме бібліотеки є місцями, де наша молодь може розвивати себе та свою особистість. То ж кожен, хто щодня приходить до бібліотеки на роботу, хто допомагає бібліотекам, кожен, у чиєму житті є бібліотека, про яку він може сказати «моя», є своєрідним тригером їх розвитку. Бібліотек, як сучасних відкритих просторів для навчання упродовж життя, просторів для цікавих подій та зустрічей, просторів для натхнення, просторів для спілкування.

Наукова бібліотека ТДАТУ провела немало зустрічей із цікавими людьми нашого міста: письменниками, краєзнавцями, молодими блогерами. А напередодні свята бібліотекарі Таврійського ДАТУ, на запрошення кафедри суспільно-гуманітарних наук, завітали на зустріч із письменницею з Івано-Франківська, доктором філологічних наук, професоркою Прикарпатського національного університету, членом Національної спілки письменників України, лавреаткою премій імені Івана Франка та Василя Стефаника, володаркою нагороди «Коронації слова» Ольгою Деркачовою. Після зустрічі фонди наукової бібліотеки поповнилися двома збірками авторки: «Пальто британської королеви» та «За лондонським часом», які пані Ольга люб’язно презентувала читачам зі своїми автографами.

Книга «Пальто британської королеви», презентація якої відбулася, є одинадцятою у творчій скарбничці письменниці Ольги Деркачової. Це збірка оповідань, про тих, кого ми бачимо щодня на вулицях і навіть не замислюємося про їхні долі. Збірник про кохання, про ті речі, за які не потрібно триматися, а також про вміння прощати.

Бібліотекарі вдячні письменниці за книжковий подарунок та бажають творчого натхнення усім авторам, які часто стають своєрідними меценатами для бібліотек.

Вітаємо усіх знавців книжної справи та читачів із Всеукраїнським днем бібліотек, проведіть сьогоднішній вечір з улюбленою книгою!

Тетяна Кас’янова, провідний бібліотекар
абонементу художньої літератури