Сфера наукометрії та науки постійно розвивається: наукометричні бази даних прописують нововведення, змінюють правила, виключають зі списків одні наукові журнали та додають інші. Українська система освіти та фінансування задає нові вектори, які націлені на перспективний розвиток, актуалізацію і підтримку різних сфер науки, в той час як основні тенденції постійно змінюються і потребують від вчених нових знань та умінь.

Прослідкувати за всім об’ємом наукометричної інформації практично неможливо, адже це займає безліч часу. Тому молода команда вирішила видавати незалежний журнал «Наука та метрика» задля інформаційного збагачення української вченої спільноти.

«Наука та метрика» – це перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

На сьогодні журнал «Наука та метрика» активно співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, однією з яких є «Наукові публікації – Publ.Science», що виступає головним спонсором та інформаційним партнером видання.

Видання корисне вченим, викладачам, бібліотечним фахівцям, редакторам наукових видань, аспірантам, студентам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу, для яких важливо слідкувати за прогресом і тенденціями у цій сфері.

Останній №6 вже побачив світ і його головною темою стала: «Енциклопедія наукометрії. Теорія і практика».
Команда журналу завдяки трирічній діяльності у сфері наукометрії зібрала в журналі базові знання зі сфери наукових публікацій, а саме:

  • інформацію щодо роботи світових баз даних Scopus та Web of Science, що допоможе остаточно розібратися у структурі наукометричних гігантів сучасності;
  • практичні поради та експертні матеріали для вчених, редакторів, на які вони зможуть спиратися у своїй науковій діяльності багато років.

НОВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ «НАУКА ТА МЕТРИКА».

За матеріалами журналу