До уваги студентів, викладачів та співробітників університету!

У читальний зал наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. За першу половину жовтня надійшли часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, фахові, науково-виробничі видання.

Запрошуємо вас до перегляду!

1. «Вісник аграрної науки» №8 – український науково-теоретичний журнал, який висвітлює наукові пошуки українських учених у різних галузях сільського господарства.

2. «Техніка і технології АПК» № 3 – науково-виробничий журнал, який досліджує інноваційні технології виробництва с.-г. продукції і техніки, та її випробування.

3. «Agroexpert» №8 – науково-практичне видання, в якому науковці та практики діляться досвідом у різних галузях сільськогосподарського виробництва.

4. «The Ukraininan Farmer» №9 -– аграрний журнал про зернові культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою, сорго; молочне скотарство та свинарство; різні види с/г техніки – трактори, комбайни, сівалки, культиватори, обприскувачі; зберігання зерна.

5. «Зерно» №8 – всеукраїнський діловий журнал для агропромисловців. Цей журнал висвітлює передовий досвід кращих фахівців, досягнення вітчизняного та світового землеробства, практичні рекомендації по технологічним процесам, засобам і матеріалам, техніці, захисту рослин.

6. «Пропозиція» №9 – спеціалізоване українське видання з питань агробізнесу. Економіка та агроринки, агроменджмент, рослинництво та захист рослин, машини і обладнання, зберігання та переробка.

Наталя Ломейко,

провідний бібліотекар читального залу