До уваги студентів, викладачів та співробітників університету!

У читальний зал наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. За першу половину листопада надійшли часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, фахові, науково-виробничі видання.

Запрошуємо вас до перегляду!

1. «The Ukraininan Farmer» №10 – аграрний журнал про зернові культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою, сорго; молочне скотарство та свинарство; різні види с/г техніки – трактори, комбайни, сівалки, культиватори, обприскувачі; зберігання зерна.

2. «Бджоляр» №10 – науково-практичний щомісячний журнал, який розповідає про передовий досвід утримання промислових, напівпромислових та любительських пасік України, Польщі та світу. Журнал «Бджоляр» подає технології пасічникування у різних системах вуликів, конструкції різноманітного обладнання та інвентарю, які полегшують роботу пасічника з бджолами.

3. «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №10 – щомісячний спеціалізований журнал в галузі екології, для менеджерів природоохоронної діяльності. Допомагає екологам орієнтуватися в найскладніших питаннях їхньої професійної діяльності та працювати спокійно, без порушень і санкцій. У кожному випуску – актуальна інформація про охорону навколишнього середовища на підприємстві, особливості розробки природоохоронної документації й останні новинки українських і зарубіжних екологічних технологій, аналіз помилок тощо.

4. «Економіка АПК» №6 – міжнародний науково-виробничий журнал, який є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку агропромислового комплексу країни. Видання розраховане на керівників і спеціалістів АПК, науковців, студентів, широкий загал сільських читачів.

5. «Зерно» №9 – всеукраїнський діловий журнал для агропромисловців. Цей журнал висвітлює передовий досвід кращих фахівців, досягнення вітчизняного та світового землеробства, практичні рекомендації по технологічним процесам, засобам і матеріалам, техніці, захисту рослин.

6. «Овочі та фрукти» №9 – популярний журнал для фермерів. Єдине професійне видання в Україні, яке охоплює відразу три напрямки: овочі, фрукти і ягоди. На сторінках журналу міститься багато актуальної інформації про сортове розмаїття овочевих і плодово-ягідних культур, про сучасні технології їх вирощування, зберігання і переробки, а також світові тенденції розвитку насінництва. Видання висвітлює практичні поради з будівництва та ефективного використання теплиць і парників, рекомендації з вибору садового і городнього інвентарю, а також багато іншої важливої та корисної інформації.

7. «Охорона праці»№10 – щомісячний науково-виробничий журнал. На сторінках видання, окрім фахової інформації, затребуваної спеціалістами з охорони праці, інженерами підприємств, публікуються статті про: захист трудових прав працівників, наглядову та сервісну діяльність Державної служби України з питань праці, проблеми соціального захисту осіб, потерпілих на виробництві, соціальне забезпечення/реабілітацію інвалідів праці, діяльність організацій інвалідів, діяльність Фонду соціального страхування України, профілактику виробничого травматизму та професійних захворювань, нормативне регулювання питань охорони та гігієни праці, питання реабілітації учасників АТО тощо.

8. «Пасіка» №10 – науково-виробничий журнал. На сторінках видання можна знайти поради спеціалістів з лікування недуг продуктами бджільництва, фоторепортажі з виставок та ярмарок в Україні та за кордоном. Пасічники-початківці мають змогу ознайомитися з кресленням потрібного вулика та знайдуть відповіді на питання, як лікувати бджіл від тієї чи іншої хвороби. А досвідчені пасічники зможуть отримати відповіді, як вивести племінну плідну бджоломатку, створити кормовий конвеєр у період сезону.

9. «Плантатор» №5 – аграрний журнал українських господарів та справжніх плантаторів. Актуальні сезонні поради щодо ефективного ведення господарства, вирощування різних сортів і гібридів овочів – картоплі, моркви, буряків, капусти, цибулі, огірків, томатів, баштанних; та ягід – суниці, смородини, малини. Висвітлює зберігання, доробку та продаж овочів і ягід.

10. «Пропозиція» №10 – спеціалізоване українське видання з питань агробізнесу. Економіка та агроринки, агроменджмент, рослинництво та захист рослин, машини і обладнання, зберігання та переробка.

Наталя Ломейко,
провідний бібліотекар читального залу