Увага! До читального залу наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. На початку січня надійшли часописи різнопланової тематики: практичні, суспільно-політичні, науково-практичні журнали: «Бджоляр», «Плантатор», «FARMER», «Новое время страны», «Фокус», тощо. Ці видання можуть бути в нагоді широкому колу користувачів: викладачам, співробітникам, студентству. Запрошуємо вас до перегляду!

Науково-практичний журнал з питань діяльності закладів вищої освіти та підготовки кадрів вищої кваліфікації «Вища школа» №5

Всеукраїнський науково-практичний щомісячний журнал «Бджоляр» №12

Аграрний журнал про сучасні технології вирощування в закритому та відкритому ґрунті «Плантатор» №6

Аграрний журнал про зернові культури, молочне скотарство та свинарство… «The Ukraininan Farmer» №12