Володимир Іванович віддав майже 40 років своїй улюбленій бібліотечній справі, зокрема у ТДАТУ – 28 років.

Володимир Іванович у 1977 році закінчив Краснодарський інститут культури, працював у бібліотеках Запорізької області. У 1986 році прийшов працювати бібліографом у бібліотеку МІМСГ, з 1994 року переведений на посаду завідувача сектором науково-технічної інформації, де і працював до 2014 року. Він плідно працював з науковцями університету, проводив навчальні семінари для викладачів та студентів, випускав бібліографічні покажчики.

Від щирого серця наукова бібліотека вітає Володимира Івановича з 70-річчям, з ювілеєм гордості за прожиті роки.
Бажаємо довголіття та здоров’я, не піддаватися смутку і тривогам, ні краплі не ослабнути силами і анітрохи не втратити щасливого блиску в очах. Нехай рідні осявають Ваше серце любов’ю, нехай у будь-якому оточенні до вас буде повага і шана.

Колектив наукової бібліотеки