Наукова бібліотека працює над 9-м випуском продовжуючого видання «Бібліографічний покажчик публікацій викладачів ТДАТУ». Покажчик включає в себе наукові публікації професорсько-викладацького складу університету за період з 2016 по 2020 рік включно.

Наукова бібліотека підготувала і презентує І частину випуску. Перша частина 9-го випуску складається з двох розділів. Перший розділ включає в себе збірники наукових праць ТДАТУ, тези доповідей та матеріали науково-практичних конференцій, підручники, навчальні посібники, монографії, які підготовлені та надруковані науковцями та викладачами ТДАТУ, автореферати дисертацій здобувачів наукових ступенів. У другому розділі представлені публікації викладачів та співробітників механіко-технологічного факультету університету.

При підготовці видання були використанні електронний каталог наукової бібліотеки ТДАТУ, інституційний репозитарій ТДАТУ elarTSATU, видання української державної бібліографії, міжнародні бази даних, авторські праці, переглянуті „de visu”, а також ІНТЕРНЕТ.
Покажчик стане у нагоді науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, усім тім, хто цікавиться науковою діяльністю Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Наталя Семенюк
зав. відділом науково-бібліографічної