П’ятого листопада до наукової бібліотеки завітали лідери Всеукраїнської козацької спілки: Дмитро Сухінін, голова Запорізької обласної Координаційної ради з питань козацтва; новообраний отаман спілки ГО «Мелітопольський козацький полк» Костянтин Шовкопляс; представники Мелітопольського козацького полку.

Гості ознайомились з виставкою-інсталяцією «Лине слава козацька з далеких віків» та краєзнавчою колекцією «Українська козацька бібліотека», яка діє з 2017 року і налічує понад 100 видань з історії та сьогодення козацтва, а також отримали інформацію щодо роботи наукової бібліотеки зі студентами за національно-патріотичним напрямком.

Директор наукової бібліотеки Ольга Білоцька, методист Олена Федоренко разом з лідерами козацького спілки обговорили умови подальшої співпраці наукової бібліотеки, студентського козачого куреня ТДАТУ та мелітопольських громадських організацій козацького спрямування. Продовження славних козацьких традицій ТДАТУ та національно-патріотичне виховання студентської молоді Університету є одним з пріоритетних напрямків роботи мелітопольських козаків.

Дмитро Сухінін подарував науковій бібліотеці свою книгу «Українське козацтво. Новітня історія» і зобов’язався поповнювати фонд козацької бібліотеки ТДАТУ сучасними українськими виданнями.

Олена Федоренко, методист НБ